Zdeněk Alinč

Realitní makléř, dobrý přítel a váš rádce při prodeji nemovitostí.

Nejlepším studentem jsem se nikdy nestal, nešel mi dobře sport a ani jako herec bych se  rozhodně neuživil. Jako kluk z malé vesnice jsem nikdy neměl sebemenší chuť vystupovat z řady. Ale vždycky jsem chtěl dělat práci, která mne bude bavit, umožní mi potkávat se se zajímavými lidmi, umožní mi pomáhat lidem plnit své sny a v neposlední řadě práci, která mne dokáže uživit.

Moje příležitost obchodovat s nemovitostmi přišla již při studiu na VŠ, ale až s rokem 2016 se pro mě stala opravdovou skutečností při spolupráci na vytváření nové společnosti HomeCity s.r.o. Od založení jsem měl tu možnost potkat se s opravdu velkým množstvím zajímavých lidí, jak klientů, tak i nových kolegů.

Prodej, pronájem i koupě nemovitostí je jedna velká výzva a já bych Vám rád  s touto výzvou pomohl. Celý tento proces je veliký krok, který většina z Vás dělá pouze jedenkrát za život.

Pokud se rozhodnete prodávat svou nemovitost, prodáváte nejenom domov Váš a Vaší rodiny, prodáváte část svého života, něco, co jste budovali, pečovali a milovali. Pro každého, kdo dělá tento krok, by mělo být důležité, nejenom rychlé zobchodování, aby se nemovitost prodala se za svou nejvyšší cenu, ale i bezpečí tohoto prodeje.

Pokud naopak kupujete nemovitost, dbejte na to, abyste získali co možná nejvíce informací o jejím stavu, ale i o tom, co Vás v budoucnu nejspíše čeká a často i nemine. Nemělo by Vás zajímat jen to pěkné, ale především i to, co na první pohled není vidět. Žádný makléř Vám nedokáže s jistotou říct, že je vše 100%, i my jsme jenom lidé. Ale jsou lidé, kteří to říct dokáží, a právě s těmi já spolupracuji.

Se společností HOMECITY, p. Zdeňkem Alinčem jsem spolupracoval při prodeji bytu. S veškerým jednáním, radami, konzultacemi, průběhem prodeje a poskytnutými službami jsem byl plně spokojen, vše bylo na profesionální úrovni. Původně jsem neměl v úmyslu využít služeb realitní kanceláře, ale změny nelituji a v případě, že v budoucnu budu prodávat či kupovat nemovitost, s důvěrou se na p. Alinče opět obrátím. Stejně tak jej doporučím svým známým.

Václav K.Pardubice

Byla jsem velmi spokojená vše proběhlo v pořádku. Pan Alinč jednal profesionálně a zároveň vstříc všem zájemcům. Jsem moc spokojená s jeho sluzbami. Děkuji

Michala H.Holice

S panem Alinčem jsem spolupracoval při pronájmu bytu, kterých pronajímám několik. S jeho prací i především s jeho doporučenými nájemníky jsem velmi spokojen.

Roman B.Pardubice