Komerční objekt 659m² | Mikulovice

Místo, které Vaši klienti nepřehlédnou s prestižními prostory, množstvím parkovacích míst, a to vše s možností dalšího rozšíření. I tak se dá popsat tento komerční objekt.

Popis nemovitosti

Nemovitost má široké možnosti využití – ubytovacího zařízení, kanceláří, obchodních prostor, zdravotnického zařízení, wellness a mnoho dalšího. Celý objekt má velikost více než 600 m2 a leží na vlastním pozemku o rozloze 2.223 m2. Objekt se nachází u hlavní silnice, propojující města Pardubice a Chrudim. Obě města jsou vzdálena 3 km. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, bez nutnosti dalších investic.
Ve spodní části objektu se nachází tři salonky, jeden o velikosti 38 m2, druhý o velikosti 45 m2 a třetí se 100 m2. Dále přízemí objektu nabízí velmi prostornou kuchyň, technické místnosti, zázemí pro zaměstnance, několik skladů a toalety.

V patře objektu naleznete v současné době 8 ložnic s vlastním sociálním zařízením, kancelář a několik menších skladovacích místností. K objektu dále patří kryté venkovní posezení, několik menších garážových stání (využívaných jako sklady). Nemovitost je částečně podsklepena.

Díky tomu, že je pozemek obehnán vysokou zdí, tak nabízí svým uživatelům naprosté soukromí. Na pozemku se nachází větší množství parkovacích míst jak pro Vás, tak například i pro Vaše klienty. Při koupi této nemovitosti získáte i okrasnou zahradu se vzrostlými stromy. Zahrada je opatřena automatickým zavlažovacím systémem.

Objekt by mohl zajímat jednotlivce, firmy a společnosti, které hledají prostorné a lukrativní místo pro svoje podnikání, a chtějí něco víc, než jen obyčejnou kancelářskou budovu.

A pro ty, co Mikulovice neznají: Do centra Pardubic se dostanete přibližně za 5 minut jízdy autem a na Pardubické letiště za necelých 10minut. Pokud upřednostňujete raději hromadnou dopravu, tak přímo před nemovitostí se nachází zastávka MHD. Mikulovice jsou lukrativní a stále rozrůstající se lokalitou.

Jedná se o velmi zajímavý objekt s velkým potenciálem, který si zaslouží Vaši pozornost.

Rád Vás s touto nemovitostí seznámí osobně.

Zdeněk Alinč

Fotografie nemovitosti

Adresa nemovitosti

24.600.000,-

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Kategorie Obchodní prostory
Lokalita Mikulovice
Okres Pardubice
Plocha užitná 659 m²
Plocha pozemku 2.223 m²
Počet podlaží 3
Podlaží umístění 2
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Zástavba Obchodní a obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Ano
Bezbariérový ano
Míst k parkování 25
Parkování Ano
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové

 

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.