Dvougenerační rodinný dům Hradec Králové

Velký rodinný dům se zahradou a dvě parkovací stání. Co víc chtít? Snad jen to, že se nachází na tak klidném místě, že si budete připadat jako na samotě. A to vše od 1,5km vzdáleného nákupního centra Aupark.

Popis nemovitosti

Rád bych Vám představil rodinný dům v městské části Kukleny v Hradci Králové.

Dům se nachází na pozemku o rozloze 483m2 a na pozemku se kromě domu nachází ještě dvě garážové stání a dílna. Nemovitost je částečně podsklepená a byla vystavěna do podoby vícegeneračního domu.
Přízemí domu má podobu 3+1 a je v současné době nevyužívané a nezařízené. Druhé nadzemní podlaží je stejně jako přízemí o dispozici 3+1. Každé podlaží má vlastní měřiče elektřiny a vody. Dům využívá k vytápění společný plynový kotel, který se nachází ve sklepě domu. Pod střechou se nachází velmi prostorné podkroví, které by bylo možné využít pro případnou další bytovou přístavbu. V podkroví je zavedena jak voda, elektřina, tak i odpady. Celý dům má plastová okna, novou elektřinu a nové radiátory. Na pozemku se nachází studna, která bezpečně vystačí pro závlahu celé zahrady.

Obrovskou výhodou této nemovitosti je možnost využívání oddělených vchodů!

Tato lokalita vyniká naprostým klidem. Dům je vhodný jak pro početnou rodinu s dětmi, o které se díky nízké dopravní vytížeností nemusíte bát, tak pro investora, který by nemovitost mohl pronajímat jako dvě bytové jednotky případně vytvořit z podkroví další jednotku a tím dům maximálně využít.

I za předpokladu, že chcete kupovat v HK byt, tak není nad čím váhat, tady si můžete jednu z jednotek nechat a druhou z nich například prodat nebo pronajímat, kdy Vám nájem z ní bude splácet podstatnou část úvěru. Vy na rozdíl od bytu získáte garážová stání a zahradu ve velmi klidné a dobře dostupné lokalitě do centra Hradce Králové.

V městské části Kukleny najdete veškerou občanskou vybavenost, obchody, lékaře, poštu. K nákupnímu centru Aupark to od domu budete mít 1,5km, Vaše děti mohou navštěvovat nedalekou mateřskou školu a školku, které jsou vzdáleny ani ne 600m od domu. Nejbližší MHD zastávka je vzdálena 6 minut klidné chůze.

Energetická náročnost nemovitosti je prozatím uvedena třídou G z důvodu toho, že energetický štítek ještě nebyl majiteli nemovitosti předložen.

Co víc říct, snad jen zavolejte a domluvte si osobní prohlídku na této nemovitosti. Váš realitní makléř Zdeněk Alinč

Fotografie nemovitosti

Adresa nemovitosti

<

6.490.000,-

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Koželužská, Hradec Králové – Kukleny
Okres Hradec Králové
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 284 m²
Plocha pozemku 483 m²
Počet podlaží 4
Stav objektu Dobrý
Budova Smíšená
Typ domu Patrový
Poloha objektu Rohový
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Částečně
Garáž Ano
Počet garáží 2
Balkón ano
Sklep ano
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.