Zdeněk Alinč

Realitní makléř, dobrý přítel a váš rádce při prodeji nemovitostí.

Nejlepším studentem jsem se nikdy nestal, nešel mi dobře sport a ani jako herec bych se  rozhodně neuživil. Jako kluk z malé vesnice jsem nikdy neměl sebemenší chuť vystupovat z řady. Ale vždycky jsem chtěl dělat práci, která mne bude bavit, umožní mi potkávat se se zajímavými lidmi, umožní mi pomáhat lidem plnit své sny a v neposlední řadě práci, která mne dokáže uživit.

Moje příležitost obchodovat s nemovitostmi přišla již při studiu na VŠ, ale až s rokem 2016 se pro mě stala opravdovou skutečností při spolupráci na vytváření nové společnosti HomeCity s.r.o. Od založení jsem měl tu možnost potkat se s opravdu velkým množstvím zajímavých lidí, jak klientů, tak i nových kolegů.

Prodej, pronájem i koupě nemovitostí je jedna velká výzva a já bych Vám rád  s touto výzvou pomohl. Celý tento proces je veliký krok, který většina z Vás dělá pouze jedenkrát za život.

Pokud se rozhodnete prodávat svou nemovitost, prodáváte nejenom domov Váš a Vaší rodiny, prodáváte část svého života, něco, co jste budovali, pečovali a milovali. Pro každého, kdo dělá tento krok, by mělo být důležité, nejenom rychlé zobchodování, aby se nemovitost prodala se za svou nejvyšší cenu, ale i bezpečí tohoto prodeje.

Pokud naopak kupujete nemovitost, dbejte na to, abyste získali co možná nejvíce informací o jejím stavu, ale i o tom, co Vás v budoucnu nejspíše čeká a často i nemine. Nemělo by Vás zajímat jen to pěkné, ale především i to, co na první pohled není vidět. Žádný makléř Vám nedokáže s jistotou říct, že je vše 100%, i my jsme jenom lidé. Ale jsou lidé, kteří to říct dokáží, a právě s těmi já spolupracuji.

Reference

Se společností HOMECITY, p. Zdeňkem Alinčem jsem spolupracoval při prodeji bytu. S veškerým jednáním, radami, konzultacemi, průběhem prodeje a poskytnutými službami jsem byl plně spokojen, vše bylo na profesionální úrovni. Původně jsem neměl v úmyslu využít služeb realitní kanceláře, ale změny nelituji a v případě, že v budoucnu budu prodávat či kupovat nemovitost, s důvěrou se na p. Alinče opět obrátím. Stejně tak jej doporučím svým známým.

Václav K.Pardubice

Byla jsem velmi spokojená vše proběhlo v pořádku. Pan Alinč jednal profesionálně a zároveň vstříc všem zájemcům. Jsem moc spokojená s jeho sluzbami. Děkuji

Michala H.Holice

Služby pana Alinče mohu jenom doporučit. Vzhledem k jeho vysoké úrovni profesionality jsem se nemusel téměř o nic starat a to jak při koupit, tak i následného pronájmu bytové jednotky. Mám v plánu využit jeho služeb i do budoucna.

Honza V.Pardubice

S panem Alinčem spolupracuji při pronájmu svého bytu a jeho služby mohu jen doporučit! Vše na čem jsme se domluvili splnil. Je to člověk na správném místě. Naše spolupráce bude ještě do budoucna určitě pokračovat.

Matěj P.

S panem Alinčem spolupracuji již delší dobu a nemohu jinak než doporučit. Měla jsem zkušenosti s velkými realitními společnostmi, ale servis pana Alinče předčil veškerá má očekávání. Velmi milý, profesionální přístup, který rozhodně nekončí s podpisem smlouvy, ale snaží se svým klientům pomáhat i nadále. Vřele doporučuji.

Gabriela J.

“S p. Alinčem jsem spolupracovala poprvé, ale určitě ne naposledy. Velmi šikovný, kreativní, ochotný, dodržující všechny dohody, časy, organizačně zdatný - prostě člověk na svém místě. Mohu jen doporučit!”

Jana Z.

Za svým týmem si 100% stojím a společně uděláme vše, abychom naplnili Vaše očekávání.

Pokládáte si otázku, proč mám kolem sebe tolik lidí? Nemůžu být nejlepší právník, který vás ochrání proti všem právním úskalím, nemůžu být ani nejlepší fotograf, díky kterému získáme ty nejlepší fotografie a ani nejlepším markeťákem, který dokáže oslovit ty správné zájemce se nejspíše asi nestanu. Ale já jsem ten, co tyto lidi propojuje a dokáže pro Vás zajistit maximum bezpečí i Vámi požadovanou finanční částku. Jsou to ti nejlepší ve svých oborech a společně budeme spolupracovat i na prodeji Vaší nemovitosti. Mé jméno je Zdeněk Alinč a jsem Váš realitní makléř. Působím jak v Pardubicích, tak i po celé ČR a v zahraničí.

Jan Koubek

CEO + osobní poradce

JUDr. Jiří Kos, MSc.

Advokátní kancelář

Tomáš Zýskal

Kamera + Marketing

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.