Pronajaté nemovitosti

Rádi byste bydleli v centru Pardubic a i tak si užívali výhled do okolí?
Tak už nehledejte! Mám tu pro Vás tento prostorný a vzdušný byt s velkou lodžií v samotném centru města.

Bydlení pro ,,náročné“. I tak lze jedním slovem popsat krásný byt o dispozici 3+kk s obrovskou terasou., Pokud tedy máte rádi prostor a nechcete bydlet v tuctovém bytě, tak tento inzerát je určený právě Vám!

Rád bych Vám nabídl prvotřídní prostory v lukrativní lokalitě, přímo v ulici 17. listopadu. Tyto obchodní prostory se pyšní 168 m² a disponují vším co by moderní, perspektivní firmy a obchodní řetězce mohli vyžadovat. To vše v centru pardubického obchodního života.

Rád bych Vám nabídl rozměrově menší, ale velmi dobře řešený byt 2+1, podlahová plocha bytu je 31 m². Tato jednotka prošla kompletní rekonstrukcí.

Rád bych Vám nabídl právě dokončený byt 1+kk v nově rekonstruováném domě na sídlišti Trávník v samotném centru České Třebové.

Hledáte v Hradci Králové prostorný byt v dobré lokalitě? A líbil by se Vám takový, který nabízí v pěší dostupnosti kompletní občanskou vybavenost a mnohem více? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Rád bych Vám nabídl prvotřídní prostory v lukrativní lokalitě, přímo v ulici 17. listopadu. Tyto obchodní prostory se pyšní 168 m² a disponují vším co by moderní, perspektivní firmy a obchodní řetězce mohli vyžadovat. To vše v centru pardubického obchodního života.

Hledáte opravdu jedinečný pronájem v Pardubicích? A líbil by se Vám byt v samotném centru Pardubic o velikosti 160 m² a dispozici 5+kk? Tak už hledat nemusíte, přesně něco takové pro Vás mám!

Rád bych Vám nabídl velmi prostorný a vzdušný byt o dispozici 2+1, podlahová plocha bytu je 58 m². Tato jednotka prošla kompletní rekonstrukcí. Nový nájemník/nájemníci budou i první uživatelé tohoto bytu po rekonstrukci.

Rád bych Vám nabídl k pronájmu byt o dispozici 2+1 nedaleko centra Pardubic. Velkou výhodou této lokality je parkování přímo u domu . Zastávka MHD se nachází cca 150m, nejbližší supermarket se nachází 300m od bytu.

Rád bych Vám nabídl velmi prostorný a vzdušný byt o dispozici 2+1, podlahová plocha bytu je 58 m². Tato jednotka prošla kompletní rekonstrukcí. Nový nájemník/nájemníci budou i první uživatelé tohoto bytu po rekonstrukci.

Rád bych Vám nabídl k pronájmu byt v nedaleko centra Pardubic. Byt se rozkládá na ploše 55 m².Byt je situována ve třetím nadzemním podlaží cihlového domu.

Samotný byt má velikost 70 m2 a  před několika měsíci prošel kompletní rekonstrukcí. Nový nájemník/nájemníci budou i první uživatelé tohoto bytu po rekonstrukci.

Rád bych Vám k pronájmu zavedené obchodní prostory, které jsou situované v ulici Jana Palacha. Prostory jsou nynějším nájemníkem využívány jako sportovní bar a herna. Objekt je možné využít i k jiným účelům, jako gastronomický provoz, restaurace, bar, pivnice.

Rád bych Vám nabídl byt o dispozici 1+kk s prostornou lodžií o celkové ploše 33m². Velkou výhodou tohoto bytu je prostorná lodžie o ploše 6m², která je orientována na jižní stranu. Byt bude k nastěhování od února 2022.

Bydlení v klidné ulici jen pár kroků od třídy Míru a nedaleko oblíbených Tyršových sadů.Byt je čistý, v udržovaném stavu, je situovaný v 5. patře panelového bytového domu v Jindřišské ulici.

Rád bych Vám nabídl k pronájmu nově zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk v ulici Chemiků. Byt se rozkládá na ploše 70 m2 a skládá se ze dvou prostorných ložnic, prostorného obývacího pokoje propojeného s kuchyňským koutem, balkonu, velké vstupní haly, koupelny a samostatné toalety. 

Rád bych Vám nabídl byt o dispozici 2+1 v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Hradce Králové, a to přímo na Masarykově náměstí. V domě, který byl vyprojektován samotným Josefem Gočárem.

Hledáte nový pronájem v Pardubicích? Rád bych Vám nabídl pěkný a prostorný byt 3+1 na sídlišti Dubina.Tento byt se nachází v ulici Bartoňova a rozkládá se ve 3NP podlaží velmi dobře udržovaného panelového domu.

Hledáte pronájem v Praze? Chtěli byste byt, který je připravený ihned k nastěhování? Co takhle útulný byt 3+1 v městské části Střížkov? Tento byt je nejenom zařízený, ale i připravený ihned k nastěhování.

Hledáte nový pronájem a líbilo by se Vám bydlet v samotném srdci Pardubic? Chtěli byste, prostornou a vzdušnou nemovitost? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Hledáte nový pronájem v Pardubicích? Co takhle dobře řešený byt o dispozici 2+1 s prostornou lodžií? A nejenom to, byt se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností jak do centra města, tak i například na hlavní nádraží a zároveň co by kamenem dohodil od cyklostezek a množství zeleně.

Hledáte nový pronájem v Pardubicích pár kroků od centra města? Chtěli byste, prostornou a vzdušnou nemovitost? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám. Rád bych Vám nabídl byt o dispozici 2+kk v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Pardubicích, a to přímo v ulici 17.listopadu.

Hledáte nový pronájem v Pardubicích a nechcete se zatěžovat s vybavením nového bytu? Chtěli byste, aby bylo už vše připravené k nastěhování a Vám stačilo dovézt si pouze osobní věci a bydlet? Tak už nehledejte.

Hledáte pronájem v Holicích a máte kolem sebe rádi dostatek prostoru? Tak už nehledejte, mám tu pro Vás přesně něco takového! Byt 2+kk na Smetanově ulici o velikosti 57m2 nabízí dostatek soukromí a patří k němu dokonce i vlastní zahrádka. 

Rád bych Vám nabídl k pronájmu částečně vybavený byt ve 4. nadzemním podlaží dobře udržovaného domu. Tato jednotka se nachází na Benešově náměstí v Pardubicích.

Rád bych Vám nabídl k pronájmu plně vybavený byt s balkonem v 5. nadzemním podlaží dobře udržovaného domu na sídlišti Dukla v Pardubicích.

Rád bych Vám nabídl byt o dispozici 1+kk s prostornou lodžií o celkové ploše 33m2. Velkou výhodou tohoto bytu je prostorná lodžie o ploše 6m2, která je orientována na jižní stranu.

PRONAJATO

Pronájem bytu 3+1

Pardubice – Bílé Předměstí

Dobře řešený byt 3+1 v ulici Věry Junkové. Jedna z mála částí Pardubic, která se nachází nedaleko centra města a bezproblémově tu zaparkujete přímo u domu.  Byt se pronajímal jako plně vybavený. 

PRONAJATO

Pronájem bytu 1+1
Pardubice | Zelené Předměstí

Byt o dispozici 1+1 v ulici Železničního pluku v Pardubicích. Byt má situovaná okna do společné zahrady. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost.

PRONAJATO

Pronájem bytu 2+kk

Pardubice | Zelené Předměstí

Mezonetový byt o dispozici 2+kk nedaleko centra Pardubic. Byt se nachází v ulici Češkova a je ve velmi dobrém stavu. Rozkládá se na ploše 40 m2.

PRONAJATO

Pronájem bytu 2+kk
Pardubice | Zelené Předměstí

Pronájem bytu o dispozici 2+kk nedaleko centra Pardubic. Byt se nachází v ulici Nerudova a prošel celkovou rekonstrukcí. Rozkládá se na ploše 48 m2.

PRONAJATO

Pronájem bytu 3+1

Pardubice | Polabiny

Pronájem bytu 3+1 v ulici Kosmonautů, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Byt se rozkládá na ploše 57 m2.

PRONAJATO

Pronájem bytu 1+1
Pardubice | Zelené Předměstí

Jeden z pěti podobnných bytů o které se starám v tomto domě. Byty jsou situovány ve 2 a 3 nadzemním podlaží cihlového domu. Dům prošel revitalizací (střecha, fasáda, okna a další). 

PRONAJATO

Pronájem bytu 2+1

Pardubice | Zelené Předměstí

Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového domu. Byt je v původním stavu, ale je dobře udržovaný. K bytu náleží sklep. V nedávné době byla na domě dělána nová fasáda a okna byly vyměněny za plastová. Byt je plně vybaven (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, nová TV, pračka a další).

PRONAJATO

Pronájem bytu  3+1
Pardubice | Polabiny

Byt se rozkládá na ploše 80m2. Tato jednotka je situována v osmém nadzemním podlaží a disponuje i 8m2 velkou lodžií. Nájemci budou mít možnost využívat parkování přímo u objektu. Byt se pronajímá jako nevybavený, po domluvě je možné byt dodatečně dovybavit.

PRONAJATO

Prodej bytu 3+kk

Pardubice | Zelené Předměstí

Byt je v původním stavu, ale je dobře udržovaný a velmi prostorný. V bytě se nachází prostorná kuchyně sloužící i jako obývací kout, dva samostatné pokoje, koupelna s vanou a samostatnou toaletou. Okna v bytě byla vyměněna za plastová.

Nový, plně zařízený designový byt/domeček s klimatizací o dispozici 1kk a velikostí 43m2. Byt se nachází v katastrálním území Popkovice. Byt se skládá z velmi slunného obytného pokoje, kuchyňského koutu s novou kuchyňskou linkou a spotřebiči od společnosti MORA, dále se tu nachází nová koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

PRONAJATO

Pronájem bytu 1+1

Pardubice | Popkovice

Byt se rozkládá na ploše 52m2. Tato jednotka je situována v přízemí a má vlastní vchodové dveře. Nájemci budou mít možnost využívat vlastního parkování i pro více aut přímo uvnitř objektu. Byt se skládá z velmi slunného obytného pokoje, kuchyňského koutu s novou kuchyňskou linkou, samostatné toalety a koupelny se sprchovým koutem.

PRONAJATO

Pronájem bytu 1+1

Pardubice | Višňovka

Byt se nachází v ulici Pichlova a je v dobrém stavu. Rozkládá se na ploše 44 m2. Tato jednotka je situována ve třetím nadzemním podlaží cihlového domu, hlavní vchod je zabezpečen čipem. Byt má bezpečnostní dveře a skládá se z ložnice (obývacího prostoru), prostorného kuchyňského koutu a předsíně s vestavěnou skříní.

PRONAJATO

Pronájem bytu 3+1
Pardubice | Popkovice

Byt je po celkové rekonstrukci a rozkládá se na ploše 78m2. Jedná se o samostatnou bytovou jednotku, která je situována spíše do podoby samostatného domku. Nájemci budou mít možnost využívat vlastního parkování i pro více aut přímo uvnitř objektu.

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.