Prodané nemovitosti

Rád bych Vám nabídl k prodeji investiční byt o dispozici 1+1 nedaleko centra Pardubic. Byt se nachází v Nerudově ulici. Tato jednotka je situována v pátém nadzemním podlaží cihlového domu a prošla celkovou rekonstrukcí. 

Důmyslně řešený dům pro náročnější klientelu, která chce propojit soukromí, prostor a luxusní bydlení. Jestli hledáte něco nevšedního, udržovaného a připraveného přímo k nastěhování, tak bych tu pro Vás právě něco takového měl.

Co takhle dva domy za cenu jednoho? Pokud hledáte velmi prostornou nemovitost v těsné blízkosti Pardubic a Sezemic, nebo pokud chcete např. bydlet vedle svých nejbližších nebo přátel, tak  je tato nabídka určená právě Vám! K domům patří například i krytý bazén a dvě garážová stání. 

Velký rodinný dům se zahradou a dvě parkovací stání. Co víc chtít? Snad jen to, že se nachází na tak klidném místě, že si budete připadat jako na samotě. A to vše od 1,5km vzdáleného nákupního centra Aupark.

Prodaný byt 2+1 
Pardubice | K Višňovce

Tento byt je sice v původním, ale udržovaném stavu. Nabízí na jednotku o 70 m2 neobvykle velký prostor a proto je vhodný k rozdělení na 3+kk.

Jste rodina, která hledá něco zajímavého s dostatkem ložnic a zajímavou cenou? Nebo chcete investovat a máte zájem o pasivní příjem z pronájmu? Tak tato nabídka je právě pro Vás.

Prodaný byt 2+kk 
Praha | Žižkov

Týden příprav, nová výmalba, nastěhování veškerého nábytku, nafocení nemovitosti a dva natáčecí dny. Takto probíhala příprava tohoto bytu na Žižkově. Výsledkem bylo během dvou dnů 22 prohlídek. O byt projevilo vážný zájem hned několik lidí a nakonec byl zarezervován během jednoho týdne. Výsledkem byla výšší čátka, než prodávající původně očekávali. Jedná se o jednu z mých nejlepších prohlídek, která dokonale vystihuji moji práci a práce mého týmu.  

Prodaný byt 3+1

Libišany

Byt mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Byt před samotným nafocením a přípravou inzerce prošel vystěhováním, novou výmalbou, nadekorováním nového nábytku a výsledkem bylo navýšení ceny o 550.000,- a zarezervováním prvnímu zájemci na prohlídce. Myslím, že jeho předchozí majitelé můžou být spokojení 🙂 

Prodaný dům 4+kk

Chlumec nad Cidlinou

Tento dům byl doslova dokonalí, zde nebylo co se týče přípravy nutné udělat doslova nic 🙂 Luxusně zařízená nemovitost a majitelka s citem pro detail. Na nás bylo tuto nemovitost zviditelnit a posunout na vašší úroveň. Což se nám myslím povedlo. 

Prodaný byt 3+kk
Pardubice | Zelené Předměstí

Světlý, dobře dispozičně řešený a k tomu ještě s krásným výhledem – takový je byt 3+kk ve vyhledávané lokalitě Pichlově ulici. Co může nový majitel chtít více? Snad jen ještě vlastní kryté parkovací stání v objektu, které bylo součástí ceny.

Prodaný dům 6+1

Pardubice | Pardubičky

Rdinný dům o dispozici 6+1 v ulici Bokova. Ulice Bokova patří k nejlepším adresám v Pardubicích a je vyhledávaná především pro svoji polohu a výbornou dostupnost do centra města (1,5km od centra). Tento dům prošel po prodeji rozsáhlou rekonstrukcí.

Prodaný dům 3+kk

Veliny

Rodinný dům o dispozici 3+kk v obci Veliny. Nemovitost disponuje velikostí 106m2 a rozkládá se na pozemku o celkové ploše 1327m2. Kolaudace proběhla v roce 2008. Nemovitost se nachází nedaleko Holic.

Prodaný byt 4+1
Pardubice | Studánka

Byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+1 s lodžií ve vyhledávané lokalitě Pardubice – Studánka. Byt o celkové rozloze 74 m² se nachází ve 3. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.

Prodaný dům 6+kk

Holice

Krásný dům ve městě Holice o dispozici 6+kk. Holice patří k velmi vyhledávaným lokalitám v Pardubickém kraji a nachází se zde velké množství pracovních příležitostí, ale i veškerá občanská vybavenost.

Prodaný byt 1+1
Pardubice | Zelené Předměstí

Bytu 1+1 v lokalitě Pardubice – Zelené Předměstí. Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží cihlového domu a rozkládá se na ploše 30m2. Byt byl koupen jako investiční příležitost.

Prodaný dům – 2 bytové jednotky 3+kk

Pardubice | Trnová

Pěkný rozlehlý rodinný dům v klidné a velmi žádané lokalitě Pardubice-Trnová s celkovou plochou pozemku 668 m². Dům se nachází 3 km od centra města a nedaleko je i výjezd z Pardubic směr Hradec Králové. Dům byl koupen, jako investiční příležitost a prošel rozsáhlou vnitřní rekonstrukcí.

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.