Prodané nemovitosti

Chcete žít v Praze, ale přesto byste si chtěli užívat nerušený pohled do krajiny? Hledáte světlý a vzdušný byt s dobrou dostupností do centra? Ocenili byste vlastní garážové stání nebo sklepní prostor, do kterého se vejde vše, co momentálně nevyužijete? Tak už dál nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Rádi byste bydleli v dosahu větších měst a přesto nekupovali předraženou nemovitost? Tak v tom případě Vás vítám v Jestřábí Lhotě. Hlavní předností, kterou se nemůže rozhodně pyšnit většina bytů je oplocená zahrádka přímo za domem, kde můžete Vy i vaše rodina trávit svůj volný čas.

Rád bych Vám nabídl k prodeji investiční byt o dispozici 1+1 nedaleko centra Pardubic. Byt se nachází v Nerudově ulici. Tato jednotka je situována v pátém nadzemním podlaží cihlového domu a prošla celkovou rekonstrukcí. 

Důmyslně řešený dům pro náročnější klientelu, která chce propojit soukromí, prostor a luxusní bydlení. Jestli hledáte něco nevšedního, udržovaného a připraveného přímo k nastěhování, tak bych tu pro Vás právě něco takového měl.

Co takhle dva domy za cenu jednoho? Pokud hledáte velmi prostornou nemovitost v těsné blízkosti Pardubic a Sezemic, nebo pokud chcete např. bydlet vedle svých nejbližších nebo přátel, tak  je tato nabídka určená právě Vám! K domům patří například i krytý bazén a dvě garážová stání. 

Velký rodinný dům se zahradou a dvě parkovací stání. Co víc chtít? Snad jen to, že se nachází na tak klidném místě, že si budete připadat jako na samotě. A to vše od 1,5km vzdáleného nákupního centra Aupark.

Prodaný byt 2+1 
Pardubice | K Višňovce

Tento byt je sice v původním, ale udržovaném stavu. Nabízí na jednotku o 70 m2 neobvykle velký prostor a proto je vhodný k rozdělení na 3+kk.

Jste rodina, která hledá něco zajímavého s dostatkem ložnic a zajímavou cenou? Nebo chcete investovat a máte zájem o pasivní příjem z pronájmu? Tak tato nabídka je právě pro Vás.

Prodaný byt 2+kk 
Praha | Žižkov

Týden příprav, nová výmalba, nastěhování veškerého nábytku, nafocení nemovitosti a dva natáčecí dny. Takto probíhala příprava tohoto bytu na Žižkově. Výsledkem bylo během dvou dnů 22 prohlídek. O byt projevilo vážný zájem hned několik lidí a nakonec byl zarezervován během jednoho týdne. Výsledkem byla výšší čátka, než prodávající původně očekávali. Jedná se o jednu z mých nejlepších prohlídek, která dokonale vystihuji moji práci a práce mého týmu.  

Prodaný byt 3+1

Libišany

Byt mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Byt před samotným nafocením a přípravou inzerce prošel vystěhováním, novou výmalbou, nadekorováním nového nábytku a výsledkem bylo navýšení ceny o 550.000,- a zarezervováním prvnímu zájemci na prohlídce. Myslím, že jeho předchozí majitelé můžou být spokojení 🙂 

Prodaný dům 4+kk

Chlumec nad Cidlinou

Tento dům byl doslova dokonalí, zde nebylo co se týče přípravy nutné udělat doslova nic 🙂 Luxusně zařízená nemovitost a majitelka s citem pro detail. Na nás bylo tuto nemovitost zviditelnit a posunout na vašší úroveň. Což se nám myslím povedlo. 

Prodaný byt 3+kk
Pardubice | Zelené Předměstí

Světlý, dobře dispozičně řešený a k tomu ještě s krásným výhledem – takový je byt 3+kk ve vyhledávané lokalitě Pichlově ulici. Co může nový majitel chtít více? Snad jen ještě vlastní kryté parkovací stání v objektu, které bylo součástí ceny.

Prodaný dům 6+1

Pardubice | Pardubičky

Rdinný dům o dispozici 6+1 v ulici Bokova. Ulice Bokova patří k nejlepším adresám v Pardubicích a je vyhledávaná především pro svoji polohu a výbornou dostupnost do centra města (1,5km od centra). Tento dům prošel po prodeji rozsáhlou rekonstrukcí.

Prodaný dům 3+kk

Veliny

Rodinný dům o dispozici 3+kk v obci Veliny. Nemovitost disponuje velikostí 106m2 a rozkládá se na pozemku o celkové ploše 1327m2. Kolaudace proběhla v roce 2008. Nemovitost se nachází nedaleko Holic.

Prodaný byt 4+1
Pardubice | Studánka

Byt v osobním vlastnictví o velikosti 4+1 s lodžií ve vyhledávané lokalitě Pardubice – Studánka. Byt o celkové rozloze 74 m² se nachází ve 3. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.

Prodaný dům 6+kk

Holice

Krásný dům ve městě Holice o dispozici 6+kk. Holice patří k velmi vyhledávaným lokalitám v Pardubickém kraji a nachází se zde velké množství pracovních příležitostí, ale i veškerá občanská vybavenost.

Prodaný byt 1+1
Pardubice | Zelené Předměstí

Bytu 1+1 v lokalitě Pardubice – Zelené Předměstí. Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží cihlového domu a rozkládá se na ploše 30m2. Byt byl koupen jako investiční příležitost.

Prodaný dům – 2 bytové jednotky 3+kk

Pardubice | Trnová

Pěkný rozlehlý rodinný dům v klidné a velmi žádané lokalitě Pardubice-Trnová s celkovou plochou pozemku 668 m². Dům se nachází 3 km od centra města a nedaleko je i výjezd z Pardubic směr Hradec Králové. Dům byl koupen, jako investiční příležitost a prošel rozsáhlou vnitřní rekonstrukcí.

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.