Prodej bytu 4+kk 93 m² | Jestřábí Lhota

Rádi byste bydleli v dosahu větších měst a přesto nekupovali předraženou nemovitost?
Tak v tom případě Vás vítám v Jestřábí Lhotě.

Popis nemovitosti

Obec Jestřábí Lhota má naprosto úžasnou polohu. Nejenom, že v Kolíně jste za několik málo minut, ale díky tomu, že leží 5 km od dálnice D11, tak například na Černý Most a nebo do Hradce Králové se dostane za 30 minut jízdy autem..

Byt se rozkládá na druhém patře, dvoupodlažní budovy a je připravený ihned k nastěhování, díky své velikosti, nabízí dostatek soukromí a je tedy vhodný i pro početnější rodinu. Veškerá okna v bytě jsou plastová.

V domě se nacházejí pouze 4 bytové jednotky. Bytový dům je naprosto bez dluhů a v blízké době jsou plánovány další revitalizace objektu.

Jednou z výhod tohoto bytu, ale ještě ne tou největší, jsou 3 prostorné sklepy, takže Vám tu úložný prostor rozhodně scházet nebude.
Hlavní předností, kterou se nemůže rozhodně pyšnit většina bytů je oplocená zahrádka přímo za domem, kde můžete Vy i vaše rodina trávit svůj volný čas.

Takže si dovolím říct, že tento byt spojuje přednosti bydlení v bytě (jednoduše se nemusíte starat o rekonstrukce či údržbu domu sám nebo sami). Tak i život v rodinném domě, protože kdykoliv můžete vyrazit na oplocenou zahradu za domem a užít si tak to nejlepší z obou.

V obci se nachází obecní úřad, mateřská škola, hostinec a obchod. Širší občanskou vybavenost najdete v 5km vzdáleném Velkém Oseku, ve kterém se nachází i Základní školy.
Ostatní, jako jsou supermarkety, nemocnice a vše na co si vzpomenete, najdete v Kolíně, od kterého Vás dělí několik málo minut jízdy autem anebo můžete využít i velmi časté autobusové spojení, které Vám Jestřábí Lhota nabízí.

Rád Vás s tímto bytem seznámím osobně.

Fotografie nemovitosti

Adresa nemovitosti


Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.zdenekalinc.cz/www/wp-content/themes/salient/nectar/tinymce/shortcode-processing.php on line 502

Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.zdenekalinc.cz/www/wp-content/themes/salient/nectar/tinymce/shortcode-processing.php on line 502

4.700.000,-

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Byty 4+kk
Lokalita Jestřabí Lhota
Okres Kolín
Vlastnictví Osobní
Plocha užitná 93 m²
Počet podlaží 2
Podlaží umístění 2
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Smíšená
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Ano
Výtah ne
Sklep ano
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.