Aktuální nabídka nemovitostí

zde najdete jak nemovitosti k prodeji, tak i k pronájmu

Rád bych Vám nabídl k pronájmu byt 1+1 v lokalitě Pardubice – Zelené Předměstí. Nemovitost je připravená k nastěhování od 7.1.2023.

Hledáte nový pronájem a líbilo by se Vám bydlet v samotném srdci Pardubic? Chtěli byste, prostornou a vzdušnou nemovitost? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Bydlení pro ,,náročné“. I tak lze jedním slovem popsat krásný byt o dispozici 3+kk s obrovskou terasou., Pokud tedy máte rádi prostor a nechcete bydlet v tuctovém bytě, tak tento inzerát je určený právě Vám!

Rád bych Vám nabídl stavební pozemek o výměře 655 m2, který se nachází v obci Prachovice. Takže pokud hledáte vhodné místo pro stavbu svého domu, a nebo investiční příležitost, tak tento pozemek je určený právě Vám!

Rádi byste bydleli v dobré dostupnosti měst, jako je Chrudim nebo Pardubice, a přesto nekupovali předraženou nemovitost? Tak v tom případě Vás vítám v Prachovicích.

Rádi byste bydleli v centru Pardubic a i tak si užívali výhled do okolí?
Tak už nehledejte! Mám tu pro Vás tento prostorný a vzdušný byt s velkou lodžií v samotném centru města.

Rád bych Vám nabídl k prodeji družstevní podíl na garážovém stání o velikosti 13 m² v parkovacím domě na sídlišti Dubina. 

Rádi byste bydleli v dosahu větších měst a přesto nekupovali předraženou nemovitost? Tak v tom případě Vás vítám v Jestřábí Lhotě. Hlavní předností, kterou se nemůže rozhodně pyšnit většina bytů je oplocená zahrádka přímo za domem, kde můžete Vy i vaše rodina trávit svůj volný čas.

Rád bych Vám nabídl k pronájmu byt o dispozici 3+1 v ulici Věry Junkové (sídliště Drážka), který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Byt je ve velmi dobrém stavu a nabízí celkovou užitnou plochu 73 m².

Rád bych Vám nabídl velmi prostorný byt o dispozici 1+1 nedaleko centra Pardubic. Byt se nachází v ulici Češkova a je situován ve druhém nadzemní podlaží cihlového domu. 

Hledáte místo k odpočinku? Rádi byste trávili čas v přírodě, mimo ruch města anebo jen dobře uložili své peníze? Tak už nehledejte, přesně něco takového pro Vás mám!

Rád bych Vám nabídl lukrativní obchodní prostory v blízkosti centra Pardubic o celkové výměře 387m2. 

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.