Aktuální nabídka nemovitostí

zde najdete jak nemovitosti k prodeji, tak i k pronájmu

Bydlení v klidné ulici jen pár kroků od třídy Míru a nedaleko oblíbených Tyršových sadů.Byt je čistý, v udržovaném stavu, je situovaný v 5. patře panelového bytového domu v Jindřišské ulici.

Hledáte nový pronájem v Pardubicích? Rád bych Vám nabídl pěkný a prostorný byt 3+1 na sídlišti Dubina.Tento byt se nachází v ulici Bartoňova a rozkládá se ve 3NP podlaží velmi dobře udržovaného panelového domu.

Hledáte nový pronájem a líbilo by se Vám bydlet v samotném srdci Pardubic? Chtěli byste, prostornou a vzdušnou nemovitost? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Hledáte pronájem v Praze? Chtěli byste byt, který je připravený ihned k nastěhování? Co takhle útulný byt 3+1 v městské části Střížkov? Tento byt je nejenom zařízený, ale i připravený ihned k nastěhování.

menší panelový dům v městské části Střížkov ve městě Praha

Rád bych Vám nabídl byt o dispozici 2+1 v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Hradce Králové, a to přímo na Masarykově náměstí. V domě, který byl vyprojektován samotným Josefem Gočárem.

Dům na Masarykově náměstí v Hradci Králové

Hledáte zajímavou investiční nemovitost v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Pardubickém kraji? Tak přesně něco takového tu pro Vás mám. Rád bych Vám představil rodinný dům přímo na Tyršově náměstí v Sezemicích,

Rád bych Vám nabídl lukrativní obchodní prostory v blízkosti centra Pardubic o celkové výměře 387m2. 

Rádi relaxujete a hledáte něco jedinečného? Co takhle krásný prostorný apartmán na nejvyhledávanějším místě Andalusie?

Byt je dispozičně řešený jako 4+kk s úctyhodnou plochou 111 m². K bytu dále náleží sklep o velikosti 12 m². Byt má vlastní klimatizační jednotku a díky vysokým stropům dokonce i úložné podhledové prostory.

Hledáte prostorný byt nedaleko centra Hradce Králové? Rádi byste něco vzdušného, co patří k původní zástavbě města? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.