Aktuální nabídka nemovitostí

zde najdete jak nemovitosti k prodeji, tak i k pronájmu

Plánujete kupovat dům a rádi byste něco výjimečného? Nebo chcete dobře investovat s podstatě s okamžitým ziskem? Tak už dál hledat nemusíte, tato nabídka splňuje obojí.

Byt je dispozičně řešený jako 4+kk s úctyhodnou plochou 111 m². K bytu dále náleží sklep o velikosti 12 m². Byt má vlastní klimatizační jednotku a díky vysokým stropům dokonce i úložné podhledové prostory.

Hledáte prostorný byt nedaleko centra Hradce Králové? Rádi byste něco vzdušného, co patří k původní zástavbě města? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Tento byt je sice v původním, ale udržovaném stavu. Nabízí na jednotku o 70 m2 neobvykle velký prostor a proto je vhodný k rozdělení na 3+kk.

Rád bych Vám nabídl lukrativní obchodní prostory v blízkosti centra Pardubic o celkové výměře 387m2. 

Velký rodinný dům se zahradou a dvě parkovací stání. Co víc chtít? Snad jen to, že se nachází na tak klidném místě, že si budete připadat jako na samotě. A to vše od 1,5km vzdáleného nákupního centra Aupark.

Rádi byste bydleli stylově a hledáte nemovitost, která Vám pomůže propojit se s přírodou? Tak právě pro Vás je tento nádherný srub v Kanadském stylu určen.

Rádi relaxujete a hledáte něco jedinečného? Co takhle krásný prostorný apartmán na nejvyhledávanějším místě Andalusie?

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.