Aktuální nabídka nemovitostí

zde najdete jak nemovitosti k prodeji, tak i k pronájmu

Bydlení pro ,,náročné“. I tak lze jedním slovem popsat krásný byt o dispozici 2+kk, který je nejenom plně vybavený, ale má i úctyhodnou velikost 100m².

Hledáte nový pronájem a líbilo by se Vám bydlet kousek od centra Pardubic? Chtěli útulný a plně zařízený byt? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Hledáte výjimečné bydlení v samotném centru Pardubic? A patříte mezi klienty, kteří se nespokojí jen tak s ledajakým pronájmem a hledají prostorné bydlení spojené s bezproblémovým parkováním? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Rád bych Vám nabídl stavební pozemek o výměře 655 m2, který se nachází v obci Prachovice. Takže pokud hledáte vhodné místo pro stavbu svého domu, a nebo investiční příležitost, tak tento pozemek je určený právě Vám!

Rádi byste bydleli v dobré dostupnosti měst, jako je Chrudim nebo Pardubice, a přesto nekupovali předraženou nemovitost? Tak v tom případě Vás vítám v Prachovicích.

Rád bych Vám nabídl velmi prostorný byt o dispozici 1+1 nedaleko centra Pardubic. Byt se nachází v ulici Češkova a je situován ve druhém nadzemní podlaží cihlového domu. 

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.