Aktuální nabídka nemovitostí

zde najdete jak nemovitosti k prodeji, tak i k pronájmu

Co takhle dva domy za cenu jednoho? Pokud hledáte velmi prostornou nemovitost v těsné blízkosti Pardubic a Sezemic, nebo pokud chcete např. bydlet vedle svých nejbližších nebo přátel, tak  je tato nabídka určená právě Vám! K domům patří například i krytý bazén a dvě garážová stání. 

Rádi byste vlastnili dům se zahradou jen kousek od Pardubic? A co byste řekli dobře situovanému domu 3+1 se zahradou a třemi koupelnami? Ještě Vás to nepřesvědčilo? Tak Vám k tomuto domu nabídnu i velký krytý bazén přímo za domem.

Rádi byste vlastnili prostorný dům se zahradou jen kousek od Pardubic? A co byste řekli vícegeneračnímu domu 4+1, který nabízí ve svém přízemí ještě byt o dispozici 2+kk.  Celý dům tak nabízí úctyhodnou plochu 276 m². K domu patří ještě dvě garážová stání.

Rád bych Vám nabídl lukrativní obchodní prostory v blízkosti centra Pardubic o celkové výměře 387m2. 

Důmyslně řešený dům pro náročnější klientelu, která chce propojit soukromí, prostor a luxusní bydlení. Jestli hledáte něco nevšedního, udržovaného a připraveného přímo k nastěhování, tak bych tu pro Vás právě něco takového měl.

Rádi relaxujete a hledáte něco jedinečného? Co takhle krásný prostorný apartmán na nejvyhledávanějším místě Andalusie?

Byt je dispozičně řešený jako 4+kk s úctyhodnou plochou 111 m². K bytu dále náleží sklep o velikosti 12 m². Byt má vlastní klimatizační jednotku a díky vysokým stropům dokonce i úložné podhledové prostory.

Hledáte prostorný byt nedaleko centra Hradce Králové? Rádi byste něco vzdušného, co patří k původní zástavbě města? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.