Aktuální nabídka nemovitostí

zde najdete jak nemovitosti k prodeji, tak i k pronájmu

Rád bych Vám nabídl pronájem restaurace, která je situována v ulici Jana Palacha. Prostory byly v druhé polovině minulého roku z velké části zrekonstruovány a byla vybudována zcela nová kuchyň, včetně jejího zázemí.

Rád bych Vám nabídl stavební pozemek o výměře 655 m2, který se nachází v obci Prachovice. Takže pokud hledáte vhodné místo pro stavbu svého domu, a nebo investiční příležitost, tak tento pozemek je určený právě Vám!

Rádi byste bydleli v dobré dostupnosti měst, jako je Chrudim nebo Pardubice, a přesto nekupovali předraženou nemovitost? Tak v tom případě Vás vítám v Prachovicích.

Rád bych Vám nabídl byt o dispozici 1+kk s prostornou lodžií o celkové ploše 33m². Velkou výhodou tohoto bytu je prostorná lodžie o ploše 6m², která je orientována na jižní stranu. Byt bude k nastěhování od července 2023.

Rád bych Vám nabídl velmi prostorný byt o dispozici 1+1 nedaleko centra Pardubic. Byt se nachází v ulici Češkova a je situován ve druhém nadzemní podlaží cihlového domu. 

Rádi byste bydleli v dosahu větších měst a přesto nekupovali předraženou nemovitost? Tak v tom případě Vás vítám v Jestřábí Lhotě. Hlavní předností, kterou se nemůže rozhodně pyšnit většina bytů je oplocená zahrádka přímo za domem, kde můžete Vy i vaše rodina trávit svůj volný čas.

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.