Aktuální nabídka nemovitostí

zde najdete jak nemovitosti k prodeji, tak i k pronájmu

Rád bych Vám nabídl k prodeji družstevní podíl na garážovém stání o velikosti 13 m² v parkovacím domě na sídlišti Dubina. 

Rád bych Vám nabídl prvotřídní prostory v lukrativní lokalitě, přímo v ulici 17. listopadu. Tyto obchodní prostory se pyšní 168 m² a disponují vším co by moderní, perspektivní firmy a obchodní řetězce mohli vyžadovat. To vše v centru pardubického obchodního života.

Místo s prestižními prostory, které Vaši klienti nepřehlédnou a velké množství parkovacích míst. Jediná restaurace v blízkém okolí a tisíce potencionálních zákazníků v okruhu 200 metrů. I tak se dá popsat tento komerční objekt.

Hledáte v Hradci Králové prostorný byt v dobré lokalitě? A líbil by se Vám takový, který nabízí v pěší dostupnosti kompletní občanskou vybavenost a mnohem více? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Rádi byste bydleli v dosahu větších měst a přesto nekupovali předraženou nemovitost? Tak v tom případě Vás vítám v Jestřábí Lhotě. Hlavní předností, kterou se nemůže rozhodně pyšnit většina bytů je oplocená zahrádka přímo za domem, kde můžete Vy i vaše rodina trávit svůj volný čas.

Rád bych Vám nabídl právě dokončený byt 1+kk v nově rekonstruováném domě na sídlišti Trávník v samotném centru České Třebové.

Rád bych Vám nabídl k pronájmu byt o dispozici 3+1 v ulici Věry Junkové (sídliště Drážka), který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Byt je ve velmi dobrém stavu a nabízí celkovou užitnou plochu 73 m².

Rád bych Vám nabídl stavební pozemek o výměře 655 m2, který se nachází v obci Prachovice. Takže pokud hledáte vhodné místo pro stavbu svého domu, a nebo investiční příležitost, tak tento pozemek je určený právě Vám!

Rád bych Vám nabídl jedinečnou investiční příležitost. Mám tu možnost, představit Vám skvělé a lukrativní místo pro Vaše podnikání, které doposud sloužilo jako sídlo jedné z nejznámějších restaurací v Pardubicích a jejím okolí.

Rád bych Vám nabídl velmi prostorný byt o dispozici 1+1 nedaleko centra Pardubic. Byt se nachází v ulici Češkova a je situován ve druhém nadzemní podlaží cihlového domu. 

Rád bych Vám nabídl k dlouhodobému pronájmu reprezentativní kancelářské prostory na okraji města Skutče. Velkou předností je bezproblémové parkování, jak pro budoucí nájemníky, tak i jejich klienty a to přímo u budovy. 

Rád bych Vám představil rodinný dům v obci Skalička, která se nachází 5 minut jízdy od Hradce Králové. Dům se nachází na pozemku o rozloze 973 m² a to na samotném okraji obce. Dispozičně je dům řešen jako 4+1. 

Hledáte místo k odpočinku? Rádi byste trávili čas v přírodě, mimo ruch města anebo jen dobře uložili své peníze? Tak už nehledejte, přesně něco takového pro Vás mám!

Hledáte zajímavou investiční nemovitost v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Pardubickém kraji? Tak přesně něco takového tu pro Vás mám. Rád bych Vám představil rodinný dům přímo na Tyršově náměstí v Sezemicích.

Rád bych Vám nabídl lukrativní obchodní prostory v blízkosti centra Pardubic o celkové výměře 387m2. 

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.