Aktuální nabídka nemovitostí

zde najdete jak nemovitosti k prodeji, tak i k pronájmu

Byt je dispozičně řešený jako 4+kk s úctyhodnou plochou 111 m². K bytu dále náleží sklep o velikosti 12 m². Byt má vlastní klimatizační jednotku a díky vysokým stropům dokonce i úložné podhledové prostory.

Hledáte prostorný byt nedaleko centra Hradce Králové? Rádi byste něco vzdušného, co patří k původní zástavbě města? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám!

Hledáte pronájem v Pardubicích?  Rád bych Vám nabídl nový, prostorný a částečně zařízený designový byt/domeček s klimatizací o dispozici 1kk a velikostí 43m2. Součástí pronájmu je i parkovací místo. Nemovitost je volná od 1.1.2021.

Hledáte nový pronájem v Pardubicích pár kroků od centra města? Chtěli byste, prostornou a vzdušnou nemovitost? Tak už nehledejte, přesně něco takového tu pro Vás mám. Rád bych Vám nabídl byt o dispozici 2+kk v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Pardubicích, a to přímo v ulici 17.listopadu.

Hledáte nový pronájem v Pardubicích? Co takhle dobře řešený byt o dispozici 2+1 s prostornou lodžií? A nejenom to, byt se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností jak do centra města, tak i například na hlavní nádraží a zároveň co by kamenem dohodil od cyklostezek a množství zeleně.

Hledáte nový pronájem v Pardubicích a nechcete se zatěžovat s vybavením nového bytu? Chtěli byste, aby bylo už vše připravené k nastěhování a Vám stačilo dovézt si pouze osobní věci a bydlet? Tak už nehledejte.

Jste rodina, která hledá něco zajímavého s dostatkem ložnic a zajímavou cenou? Nebo chcete investovat a máte zájem o pasivní příjem z pronájmu? Tak tato nabídka je právě pro Vás.

Tento byt je sice v původním, ale udržovaném stavu. Nabízí na jednotku o 70 m2 neobvykle velký prostor a proto je vhodný k rozdělení na 3+kk.

Velký rodinný dům se zahradou a dvě parkovací stání. Co víc chtít? Snad jen to, že se nachází na tak klidném místě, že si budete připadat jako na samotě. A to vše od 1,5km vzdáleného nákupního centra Aupark.

Prodej rodinného domu 7+1
Dobruška | Domašín

Důmyslně řešený dům pro náročnější klientelu, která chce propojit soukromí, prostor a luxusní bydlení.

Rád bych Vám nabídl lukrativní obchodní prostory v blízkosti centra Pardubic o celkové výměře 387m2. 

Rádi byste bydleli stylově a hledáte nemovitost, která Vám pomůže propojit se s přírodou? Tak právě pro Vás je tento nádherný srub v Kanadském stylu určen.

Rádi relaxujete a hledáte něco jedinečného? Co takhle krásný prostorný apartmán na nejvyhledávanějším místě Andalusie?

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.