Cesta k úspěšnému prodeji

Právě v této části bych vám asi měl napsat, že jsem ten nejlepší realitní makléř v tomto oboru a pokud si nevyberete mne, tak uděláte životní chybu, které budete později litovat, asi se to i ode mne čeká. Ale tak to opravdu není….

Web snese opravdu vše. Sám mám několik vzorů a ne všechny jsou pouze v realitách. Prodej nemovitosti je sice ojedinělá záležitost, ale vybral sem si několik vzorů z jiných oborů. Osobnost, která mne asi nejvíce inspirovala právě v realitách je Ryan Serhant a kdybych prodával svoji nemovitost, tak si vyberu na prodej právě jeho i kdybych se realitám věnoval. Inspiruji se těmi nejlepšími tak, abych právě vám mohl nabídnout víc než naprostá většina ostatních.

Každý prodej je úplně jiný a ať se zdá že jsou nemovitosti stejné, tak to tak opravdu není. Odlišuje se jak samotné řešení prodeje, tak i lidé se kterými to řeším. A tak, jak si vybíráte vy mne, díky tomu, že jsem Vás jakýmkoli způsobem oslovil, tak i já si vybírám své klienty. Ten čas, který společně při prodeji strávíme, musí být pro obě strany dobře využitý.

Proces prodeje nemovitosti je z mého pohledu jedinečnou záležitostí, kterou nelze přesně popsat bod po bodu. Co vám ale mohu ukázat je, jak pracuji já jako realitní makléř a proč budete u mě v dobrých rukou.

Moje působnost je především v Pardubicích a okolí, zakázky řeším po celé ČR i v zahraničí.

Prodávají profesionálové, neprodává jen nemovitost

Na prodej nejsem nikdy sám, prodávám nemovitost s týmem lidí, ať se jedná o fotografa, právníka, designera, až po lidi zabývající se rekonstrukcí prostor, malíře až po finančního poradce, který poskytne kupujícímu plný servis ohledně financí.

Prodávám za maximum

Do nemovitosti, kterou prodávám se nebojím investovat ze svého, ať jde o nábytek nebo stavební úpravy. Vždy se snažím o to, aby moji klienti získali z prodeje maximum.

Efektivní marketing

Neslíbím vám inzerci na 350 prodejních portálech, jak to dělají velké realitní společnosti, slíbím vám ji pouze na těch, které opravdu prodávají. Spolupracuji jen s velkými realitními portály, které dokáží nemovitost dostatečně zpropagovat, ale i se stále rozšířenějšími sociálními sítěmi, díky kterým můžeme oslovit tu správnou cílovou skupinu zájemců.

Bezpečnost na prvním místě

Snažím se pro klienta o maximální bezpečí. Tak abychom vyvrátili veškerá možná rizika, spojená s prodejem. Každá smlouva je originál a je sestavená tak, aby plně vyhovovala konkrétnímu případu.

Šetřím váš čas

Dostanu na Vaši nemovitost jen ty vhodné klienty, šetřím čas zájemcům, Vám a i sobě. Moji zákazníci vědí, jak je nemovitost prostorově situovaná. A to nejenom díky půdorysům, nafocením a video prohlídce. Ale získám si je i díky virtuálním prohlídkám, kde si moji klienti mohou projít Vaší nemovitost sami. Takže pokud v domě či bytě ještě bydlíte, tak nebudete muset být pořád v pozoru a čekat kdy kdo přijde, přijdou jednoduše už jen vážní zájemci.

CHCI SI DOMLUVIT SCHŮZKU

Kontakt

STÁLE NEJSEM ROZHODNUTÝ

ZJISTIT VÍCE