PODÍVEJTE SE, JAK PRODÁVÁM JÁ

Makléřům s foťákem v ruce odzvonilo. S příchodem nových technologií, se posunul i prodej nemovitostí na úplně novou úrpveň. Podívejte se jak postupuji při prodeji já, abych vaší nemovitost zviditelnil nad ostatní a prodal za její možné maximum.

Videoprohlídky

Využíváme k tvorbě video prohlídek tu nejmodernější technologii, tak aby jsme dokázali dokonale zachytit Vaši nemovitost a ukázali zájemcům její výjimečnost. A nejenom to, každá video prohlídka je originál s příběhem, která ukáže nejenom konkrétní nemovitost, ale i samotné okolí, tak aby zaujala na prvním místě a lidé se do Vaší nemovitosti mohli zamilovat, ještě než ji osobně navštíví.

Profesionální fotografie

Snažím se prodávat za MAXIMUM a proto vím, že právě dokonalé fotografie nemovitosti prodávají. Využívám pro tuto práci profesionálního fotografa, který dokáže zájemcům ukázat co opravdu chtějí vidět. Špatné fotografie nejenom snižují počet zájemců, ale především snižují i cenu nemovitosti.

Virtuální prohlídky

Jestli nemáte zájem o zástupy zájemců, nemáte čas anebo prodáváte nemovitost na druhé straně světa. Nevadí, dokážeme zařídit, aby si zájemci prošli Vaši nemovitost z pohodlí svého domova. Nemovitost pečlivě naskenujeme a za pomoci 3D brýlí ji klientům ukážeme, díky tomu se na prohlídku dostanou už jen vážní zájemci.

Letecké záběry

Co takhle ukázat zájemcům Vaši nemovitost z ptačí perspektivy? Já Vám toto umožním. Pro tuto práci využíváme nejmodernější drony na trhu s certifikovaným pilotem k tomuto účelu. Věřte že Vaše nemovitost a její okolí vypadá z výšky ještě lépe, než si sami myslíte.

Homestaging

HOME STAGING má jediný cíl – vyzdvihnout Vaši nemovitost nad ostatní, tak aby se nemovitost prodala za co nejvíc a v co nejkratším čase. Jednoduše řečeno, dokážeme Vaši byt nebo dům ,,vyšperkovat“, tak abychom ji mohli nafotit, natočit v tom nejlepším světle a zájemcům dali možnost představit si, jak naložit s prostorem a zapůsobili tak na jejich emoce.

Marketing

Každý inzerát, který připravuji má za účel oslovit požadovanou skupinu lidí. Jiná inzerce je pro komerční nemovitosti, pozemky, domy i byty. Cílím reklamu na konkrétní lokality a využívám u toho databázi klientů, kteří hledají podobné nemovitosti.Inzertních portálů je spousta, ale těch co dokáží zpropagovat dostatečně Vaši nemovitost je opravdu jen pár včetně sociálních sítí.

foto dokumentů facebook, google a samolepek

Průběh spolupráce při prodeji nemovitosti

1. Úvodní schůzka, stanovení ceny a určení podmínek

Nejprve nás čeká společná první schůzka, ať už je to někde ve Vaší oblíbené kavárně, u mě v kanceláři a nebo na konkrétní nemovitosti, kterou máte v plánu prodávat. Než začneme řešit samotný prodej, je potřeba stanovit u nemovitosti její prodejní cenu a říct si podmínky, za jakých budeme vzájemně spolupracovat.

2. Příprava nemovitosti

Asi nejpodstatnější částí prodeje, je samotná příprava, která určuje do velké míry kolik získáme zájemců. Než na nemovitost nastoupí můj fotograf a bude se vytvářet video prohlídka + virtuální prohlídka, je potřeba nemovitost perfektně připravit. Za tímto účelem spolupracuji například s malíři nebo designery, kteří mají v náplni práce nemovitost připravit do perfektní podoby, případně ji i dovybavit nábytkem. Vy se nemusíte ničeho bát, všechny služby jsou už v domluvené ceně a Vás to nestojí ani korunu na víc.

3. Dokonalé prezentace

Můj fotograf nepoužívá žádné fotomontáže, nic nezakrývá, jediné s čím si hraje, je světlo. Zájemci se přijdou podívat jen na to, co jim připadá pěkné a zajímavé. Takže pokud nechcete jít cenově nesmyslně dolů, tak je jedinou možností kvalitně připravená inzerce s dokonalými fotografiemi. Cenový rozdíl mezi dobře nafocenou nemovitostí a špatnou je propastný. Jedná se často o statisícové částky. Dále u Vás uděláme poutavou video prohlídku a zaznamenáme nemovitost i pomocí virtuální prohlídky, ve které si Váš dům nebo byt, budou moci zájemci projít už před samotnou návštěvou z pohodlí svého domova.

4. Prohlídky

Velkou výhodou virtuální prohlídky, je že si zájemci už nemovitost stihli projít doma, takže nám už na osobní prohlídku dorazí převážně vážní zájemci. Prohlídky jsou plánované podle Vašich možností a počtu zájemců. Pro zájemce nikdy nedělám hromadné prohlídky, nejsou pro ně příjemné a pro prodej potřebujeme, aby si v nemovitosti cítili už jako doma.

5. Rezervace a příprava smluv

Jakmile najdeme toho nejvhodnějšího kandidáta na rezervaci, to znamená že bude nabízet tu nejvyšší částku a budeme mít ověřenou jeho bonitu, případně budeme vědět, že dosáhne na bankovní, nebo jiné financování. Je s ním sepsána rezervační smlouva, která má právní náležitosti a je připravena našimi právníky. Po rezervaci jsou od právní kanceláře připraveny kupní smlouvy a advokátní úschovy, které budete mít v dostatečném předstihu, abyste si je mohli pročíst. Všechny smlouvy jsou podepisovány za účasti našeho právníka, který Vám vše ještě před samotnými podpisy pečlivě vysvětlí.

Teď už jen počkáme na přepis na katastru nemovitostí, Vy dostanete peníze a kupující klíče od nového domova. Dál za Vás přepíši energie, takže Vy už s nemovitostí nemáte žádné starosti. A máme hotovo!

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.