Kdo jsem

Jmenuji se Zdeněk Alinč a pro své klienty zabezpečuji kvalitní a především bezpečné obchody. Největší radost mám z dobře odvedené práce a úsměvu klienta. Většina lidí v české republice prodává nemovitost jedenou za život. Vyhněte se nezkušeným prodejcům nebo šmejdům a svěřte prodej své nemovitosti do správných rukou.

V čem vám pomohu

Fotografie veškerých nemovitosti profesionálního fotografa vystihující přesný charakter vaší nemovitosti.

Homestaging je nedílnou součástí při propagaci vaší nemovitosti. Interiérový designer dokáže zvýšit zájem o vaší nemovitost již drobnými úpravami a připraví tak půdu pro fotografa.

Propagace nemovitosti na předních realitních portálech. Osobitá reklama na sociálních sítích včetně placené reklamy.

Prodejní servis vám zajistí bezstarostnou údržbu nemovitosti (zahrady), pomůže při stěhování a drobných opravách. Takto servisovaná nemovitost je 100% připravena na prohlídky.

Veškeré potřebné dokumenty připravuje naše právní oddělení . Smlouvy jsou vyhotoveny tak abyste byli maximálně chráněni před případnými podvodníky.

Jistota a záruka kvality

While traveling the world I offer a host of services and opportunities to work with clients. From advertising and guest posts to freelance writing, WordPress development and social media. Maecenas molestie dui id diam feugiat, eu tincidunt mauris aliquam. Duis commodo vitae ligula et interdum. Maecenas faucibus mattis imperdiet. In rhoncus ac ligula id ultricies.

Ohlasy mých klientů