Prodej pozemků pro komerční výstavbu 2847m2| Pardubice

Pozemky nabízí bezmezné možnosti využití a to od výroby, zpracování surovin, až po možnost skladovacích hal.

Popis nemovitosti

Rád bych Vám nabídl lukrativní pozemky v průmyslovém areálu v Semtíně . Všechny pozemky disponují celkovou velikostí 2.847m2 a nacházejí se v uzavřeném a hlídaném areálu. Nabízí bezmezné možnosti využití a to od výroby, zpracování surovin, až po možnost skladovacích hal.

Na pozemku se v minulosti nacházela řada staveb ve velmi špatném stavu. V současné době se pozemek dočišťuje, aby byl připraven bez nutnosti dalších nákladů pro nového majitele.

Celý areál je hlídán 24h denně, 7 dní v týdnu a bez povolení se do něj nedostane žádná cizí osoba. Pozemky jsou napojeny na inženýrské sítě elektro přípojku, přípojku vody a kanalizační přípojku. Budoucí objekt může být napojen na blízký teplovod, kterým může vaši výrobu či skladovací halu vytápět s velmi nízkými náklady. Veškeré komunikace v areálu jsou zpevněné.

Pozemky jsou vhodné i jako investice pro uložení peněz, nebo k dalšímu pronajímání. Je možnost odkoupit pouze část z těchto pozemků.

Tento areál se nachází na hranici Pardubic a má velmi dobrou strategickou dostupnost např. na dálnici, která se nachází 16km daleko. Vaši případní zaměstnanci mohou využít pravidelné spojení MHD, které staví přímo u brány areálu.

Rád Vás s nemovitostí seznámím osobně.

Zdeněk Alinč

Fotografie nemovitosti

Adresa nemovitosti

více info v RK

 

 

Kategorie Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita Pardubice – Semtín
Okres Pardubice
Plocha pozemku 2.847 m²
Zástavba Průmyslová
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Odpad Veřejná kanalizace

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.