Spořádaný nájemník

Pokud pronajímáte svou nemovitost, tak jste zde správně.

S rostoucí ekonomikou a stěhováním především do měst získávají pronájmy úplně jinou váhu. Zájem o nájmy a podnájmy je v posledních dvou letech vysoce nadprůměrný a proto dnes není problém nájemníka sehnat.

Ale jakého nájemce do své nemovitosti opravdu chcete? Pravidelně platícího, spolehlivého, aby vydržel v podnájmu co nejdéle a takového, se kterým nebudou žádné problémy, a bude se o nemovitost řádně starat. Takovýchto však mezi poptávajícími není mnoho.

Zajistím Vám takového, který bude všechny tyto předpoklady splňovat. Nejenom že si takového člověka dokážeme řádně a důkladně prověřit, ale postaráme se o jeho fungování po celou dobu, kdy bude ve Vaší nemovitosti. Získám Vám během jeho působnosti informace o stavu nemovitosti a zůstávám s nájemníkem v neustálém kontaktu tak, aby vše probíhalo tak, jak má. A to, že Váš pronájem bude inzerovaný a nabízený se stejnou péčí, jako při prodeji, je samozřejmostí.

Pokud budete chtít vědět více, neváhejte mě kontaktovat. Splním veškeré Vaše předpoklady.

A pokud pro Vás slova nic neznamenají a chcete vidět činy, využijte moji službu Garance NÁJEMNÍKA  a zbavte se svých pochybností.

Garance nájemníka

Chcete mít jistotu, že Vám nevypadne příjem z pronájmu nemovitosti nebo že si nenajdete nájemníka, který bude nespolehlivý a bude Váš byt/dům znehodnocovat?

Využijte moji nabídky nájemníka do 10 dnů. V této nabídce Vám garantuji platícího a vhodného nájemníka. Pokud se tak nestane, nájem Vám hradím já, a to jako záruku kvality.

  • Nájemníky si dobře prověřuji a dodám Vám veškeré potřebné informace ohledně jejich platební morálky, ohlasy předchozích pronajímatelů a další informace.
  • Šetřím Váš čas a zajistím informace o tom, jak s Vaším majetkem nájemník nakládá.  O Váš byt či dům se nadále starám už já (v případě zájmu Vás zastupuji a kontroluji stav nemovitosti). Jakékoli škody a dodržování smluvních podmínek s nájemníkem komunikuji a zajišťuji, aby vše bylo ve stavu, ve kterém se Vaše nemovitost nacházela před počátkem pronajímání.
  • V případě, že Váš současný nájemník odchází z nájmu, získám Vám ihned nového tak, abyste nepřišli o svůj příjem z pronájmu.
  • Případné spory s nájemníky řeším díky velmi silné podpoře spolupracující právní kanceláře.

Podrobnosti a více informací doladíme na naší schůzce.

 

CHCI SI DOMLUVIT SCHŮZKU

Kontakt