Prodej domu o velikosti 276 m² | Velké Koloděje

Plánujete kupovat dům a rádi byste něco výjimečného? Nebo chcete dobře investovat s podstatě s okamžitým ziskem? Tak už dál hledat nemusíte, tato nabídka splňuje obojí.

Popis nemovitosti

Rád bych Vám představil dům v obci Velké Koloděje, které se nacházejí 2km od Sezemic a 7 km od Pardubic. Z obce je velmi dobrá dostupnost do výše uvedených měst, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost a to od obchodů, lékařů, pošt, škol a mnoho dalšího.

Tento dům se nachází vedle domu č.p. 33, který je také na prodej. Odkaz na druhý dům naleznete zde: (dům č.p.33) V současné době obě nemovitosti využívají společný pozemek a dle nově vypracovaného geodetického plánu má k tomuto domu náležet pozemek o rozměru 489m2. (89m2 je momentálně pronajímáno od státu – tuto část je možné odkoupit). Nicméně je pozemek předmětem dohody a vše záleží pouze na Vás, pozemek je možné po dohodě ještě rozšířit. Dům má vlastní vjezd, vchod, vlastní odečty plynu, elektřiny a vody.

Dům s č.p. 13 má vlastní vjezd v levé části pozemku. Dům má dvě oddělené části. V přízemí domu najdeme jednotku s vlastním vstupem o dispozici 2+kk o rozloze 70m2 s prostornou koupelnou a vstupem do zahrady. Odkaz na virtuální prohlídku této jednotky ( https://1url.cz/tKHla ). V druhé části domu, která se rozkládá přes celé první patro je umístěna jednotka o dispozici 4+1 s třemi plnohodnotnými koupelnami a velikostí 172m2. Tento dům má prostornou garáž pro dva automobily o velikosti 34m2.

Dům využívá k vytápění vlastní plynový kotel a v ve spodní jednotce je možné využívat i krbová kamna.

Výhodou této lokality je i nájezd na dálnice D35 (Časy – Opatovice), která nejenom uleví provozu, ale urychlí cesty do větších měst, jako je Hradec Králové a Praha. Tato část dálnice by měla být dokončena do konce roku 2021.

Díky tomu, že dům patřil v minulosti firmě, která je měla v plánu využívat k podnikání, tak je v současné době veden jako jiná stavba. Nyní se pracuje na změně užívání, aby nemovitosti byla vedena jako rodinný dům.

Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu, kde se často nemovitosti neprodávají.

Doporučuji prohlídku, rád Vás s nemovitostmi seznámím osobně.

Fotografie nemovitosti

Adresa nemovitosti

4.500.000,-

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Velké Koloděje 13, Sezemice
Okres Pardubice
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 276 m²
Plocha pozemku 489 m²
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
D (157 kWh/m2 za rok)
Zařízený Částečně
Parkování Ano
Garáž Ano
Počet garáží 2
Terasa ano
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet
Doprava Dálnice, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Septik
Topení Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové

 

 

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.