Prodej dvou domů | Velké Koloděje

Plánujete kupovat dům a rádi byste něco výjimečného? Nebo chcete dobře investovat s podstatě s okamžitým ziskem? Tak už dál hledat nemusíte, tato nabídka splňuje obojí.

Popis nemovitosti

Rád bych Vám představil soubor nemovitostí v obci Velké Koloděje, které se nacházejí 2km od Sezemic a 7 km od Pardubic. Z obce je velmi dobrá dostupnost do výše uvedených měst, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost a to od obchodů, lékařů, pošt, škol a mnoho dalšího.

Na pozemku o rozloze 804m2 se nacházejí dva domy, které mají každý své vlastní číslo popisné, vlastní vjezd, vchod a dokonce i vlastní odečty plynu, elektřiny a vody. Současný majitelé vytvořili pro případ rozdělení domů nový geodetický plán, díky kterému je možné domy podstatě ihned katastrálně oddělit. Můžete tedy např. využívat jednu z nemovitostí a druhou předprodat za účelem navrácení podstatné části investice.

Dům s č.p. 13 má vlastní vjezd v levé části pozemku. Dům má dvě oddělené části. V přízemí domu najdeme jednotku s vlastním vstupem o dispozici 2+kk o rozměru 70m2 s prostornou koupelnou a vstupem do zahrady. V druhé části domu, která se rozkládá přes celé první patro je umístěna jednotka o dispozici 4+1 s třemi plnohodnotnými koupelnami a velikostí 172m2. Tento dům má prostornou garáž pro dva automobily o velikosti 34m2.

Dům s č.p. 33 je přístupná z přední části pozemku. Tato nemovitost má dispozici 3+1 a velikostí 123m2. Dům se skládá z chodby, prostorné koupelny, kuchyně, obývacího pokoje a v patře domu se nacházejí dvě ložnice z nichž má každá z nich svoji plnohodnotnou koupelnu. Dům nabízí i dostatkem úložných prostor.

Na pozemku se nachází velký zastřešený bazén. Oba domy využívají k vytápění i ohřevu vody svůj vlastní plynový kotel a na pozemku je umístěna jímka.

Výhodou této lokality je i blízký nájezd na dálnice D35 (Časy – Opatovice), která nejenom uleví provozu, ale urychlí cesty do větších měst, jako je Hradec Králové a Praha. Tato část dálnice by měla být dokončena do konce roku 2021.

Tyto nemovitosti jsou zajímavé i pro úpravu na kanceláře, ubytovací zařízení, nebo i ordinace. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu, kde se často nemovitosti neprodávají.

Doporučuji prohlídku, rád Vás s nemovitostmi seznámím osobně.

Váš realitní makléř Zdeněk Alinč.

Fotografie nemovitosti

Adresa nemovitosti

6.350.000,-

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Velké Koloděje 13, Sezemice
Okres Pardubice
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 399 m²
Plocha pozemku 804 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
D (157 kWh/m2 za rok)
Zařízený Ne
Garáž Ano
Počet garáží 2
Balkón ano
Bazén ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Jímka
Topení Ústřední plynové

 

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.