Prodej dvou domů | Velké Koloděje

Plánujete kupovat dům a rádi byste něco výjimečného? Nebo chcete dobře investovat s podstatě s okamžitým ziskem? Tak už dál hledat nemusíte, tato nabídka splňuje obojí.

Popis nemovitosti

Rád bych Vám představil soubor nemovitostí v obci Velké Koloděje, které se nacházejí 2km od Sezemic a 7 km od Pardubic. Z obce je velmi dobrá dostupnost do výše uvedených měst, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost, a to od obchodů, lékařů, pošt, škol a mnoho dalšího.

Na pozemku o rozloze 893m2, se nacházejí dva domy. Každý z domů má vlastní číslo popisné, vlastní vjezd, vchod a dokonce i vlastní odečty plynu, elektřiny a vody. Domy je možné i katastrálně oddělit. Můžete tedy např. jednu z nemovitostí využívat a druhou prodat za účelem navrácení podstatné části investice, nebo i pronajímat.

Dům s č.p. 13 má vlastní vjezd v levé části pozemku. Dům má dvě oddělené části. V přízemí domu najdeme jednotku s vlastním vstupem o dispozici 2+kk o rozloze 70m2 s prostornou koupelnou a vstupem do zahrady. Odkaz na virtuální prohlídku této části domu ( https://1url.cz/tKHla ). V druhé části domu, která se rozkládá přes celé první patro je umístěna jednotka o dispozici 4+1 s třemi plnohodnotnými koupelnami a velikostí 172m2. Tento dům má prostornou garáž pro dva automobily o velikosti 34m2.

Dům s č.p. 33 je přístupný z přední části pozemku. Tato nemovitost má dispozici 3+1 a velikost 123m2. Odkaz na virtuální prohlídku této části ( https://1url.cz/9KHl3 ). Nemovitost se skládá z chodby, prostorné koupelny, kuchyně, obývacího pokoje a v patře domu se nacházejí dvě ložnice z nichž má každá svou soukromou koupelnu. Dům nabízí i dostatkem úložných prostor.

Na pozemku se nachází velký zastřešený bazén. Oba domy využívají k vytápění i ohřevu vody svůj vlastní plynový kotel a na pozemku je umístěn septik.

Výhodou této lokality je i nájezd na dálnice D35 (Časy – Opatovice), která nejenom uleví provozu, ale urychlí cesty do větších měst, jako je Hradec Králové a Praha. Tato část dálnice by měla být dokončena do konce roku 2021.

Tyto nemovitosti jsou zajímavé i pro úpravu na kanceláře, ubytovací zařízení, nebo i ordinace. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu, kde se často nemovitosti neprodávají.

K nemovitostem patří 89m2, které jsou v současné době pronajímány státem, tuto část pozemku je možné si nadále pronajímat a nebo i odkoupit.

Díky tomu, že domy patřili v minulosti firmě, která je měla v plánu využívat k podnikání, tak jsou v současné době vedeny jako jiná stavba. Nyní už se pracuje na změně užívání, aby nemovitosti byli vedeny jako rodinné domy.

Doporučuji prohlídku, rád Vás s nemovitostmi seznámím osobně.

Fotografie nemovitosti

Adresa nemovitosti

8.800.000,-

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Domy
Lokalita Velké Koloděje 13, Sezemice
Okres Pardubice
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 399 m²
Plocha pozemku 893 m²
Počet podlaží 2
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
D (157 kWh/m2 za rok)
Zařízený Částečně
Parkování Ano
Garáž Ano
Počet garáží 2
Balkón ano
Terasa ano
Bazén ano
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet
Doprava Dálnice, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Septik
Topení Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové

 

Přemýšlíte nad prodejem své nemovitosti.

A chcete prodat v krátké době a za její možné maximum?

Zanechte mi na sebe tel. kontakt, já Vám v nejbližší době zavolám a domluvíme se na detailech.