Rodinný dům – 4+kk | Chlumec nad Cidlinou

Klid, luxus, bezpečí, pohodlí. Právě tyto výrazy vystihují nový dům v našem portfoliu. Jestli právě něco takového hledáte, tak už dál hledat nemusíte. Naše společnost a především já, bych Vám rád nabídl exkluzivní rodinný dům, který Vám i Vaší rodině nabídne toto vše a mnohem víc.

Bližší info o nemovitosti

Klid, luxus, bezpečí, pohodlí. Právě tyto výrazy vystihují nový dům v našem portfoliu. Jestli právě něco takového hledáte, tak už dál hledat nemusíte. Naše společnost a především já, bych Vám rád nabídl exkluzivní rodinný dům, který Vám i Vaší rodině nabídne toto vše a mnohem víc. Chlumec nad Cidlinou je město, které se nachází u dálnice D11 propojující Hradec Králové a Prahu. Město nabízí vše, co by dnešní člověk mohl potřebovat (lékaře, obchody, školky, školu, sportovní vyžití a mnoho dalšího).  Z Chlumce na Černý most Vám bude cesta trvat přesně 40minut. Dům o celkové podlahové ploše 185m2 a dispozici 4kk byl postaven v roce 2008. Nemovitost se nachází v klidné rodinné zástavbě na okraji města Chlumec nad Cidlinou leží na pozemku o celkové výměře 877m2. Už při vjezdu Vás zaujme ručně kovaná brána, která Vám naznačí, že se nenacházíte před tuctovým rodinným domem.

 

Dominantou celého domu je obývací pokoj, který je propojen s jídelním a kuchyňským koutem. Celý tento prostor je orientován na jižní stranu a proto Vás čeká po celý den dostatek světla. Pro zimní večery Vám určitě přijde vhod krásný krb, který je situován při vstupu do místnosti. Dům dále nabízí 3 ložnice, samostatnou toaletu, moderní koupelnu s vířivou vanou a sprchovým koutem, technickou místnost s další možností využití, několik šatních prostor a garážové stání pro 2 osobní automobily. Na pozemku se nachází velký krytý bazén, ozdobný rybníček s okrasnými druhy ryb a zahradní objekt se saunou. Vám i Vaší rodině dodá pocit bezpečí kvalitní bezpečnostní systém v kombinaci s vysokým plotem. Dům má nízké provozní náklady a je kompletně klimatizován. Pod střechou je k dispozici úložný prostor, který by se s malou úpravou dal přestavět na obytnou vestavbu. Pokud Vás nemovitost zaujala, rád Vás přivítám na prohlídce.

volejte makléřivčetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Kategorie Rodinné domy
Lokalita Lauterbachova, Chlumec nad Cidlinou – Chlumec nad Cidlinou IV
Okres Hradec Králové
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 185 m²
Plocha pozemku 877 m²
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Rok výstavby 2008
B (167 kWh/m2 za rok)
Zařízený Ano
Parkování ano
Garáž ano
Terasa ano
Bazén ano
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové